Meest China на Черкаському міжнародному форумі
![post image](/media/images/Meest_Novina.original.png)
10 листопада 2023 року Михайло Лимар, генеральний директор Meest China, виступив на Черкаському міжнародному економічному форумі, який об’єднав майже 200 представників бізнесу, органів влади та міжнародних партнерів. Мета заходу - обговорення викликів сьогодення та шляхів їхнього вирішення, напрацювання ефективних інструментів для розвитку експортного потенціалу підприємств, взаємодії з інвесторами та підтримки бізнесу.
В рамках першої панельної дискусії «Нові реалії бізнесу: можливості та виклики» Михайло Володимирович разом з іншими учасниками обговорили шляхи адаптації бізнесу в умовах війни, поділився досвідом Meest China, розповів про умови відкриття нових напрямків без шкоди для поточної співпраці з клієнтами, а також наголосив на необхідності вчасного виявлення власних помилок та їхнього врахування на наступних етапах інтеграції в новий ринок.
«Український бізнес не чекають з розкритими обіймами, але готові прийняти нові корисні та потрібні продукти на своїх ринках» - підсумував Михайло.
Нагадуємо, що наразі Meest China, окрім налагодженої міжнародної доставки комерційних та приватних вантажів, розвиває напрям експорту та доставки товарів з України до Китаю. По суті компанія пропонує стати представником українського бізнесу в Китаї, надавши власний склад під зберігання та запропонувавши послуги логістики на території Китаю, виведення на місцеві маркетплейси, юридичну та маркетингову підтримку. Більше про послугу – за посиланням.